top
logo

Partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Creader VCreader V

Creader V yra prietaisas skirtas nustatyti klaidų kodus automobiliuose, turinčiuose standartizuotas OBDII/EOBD jungtis. Prietaisas gali ne tik nuskaityti ir ištrinti DTC (angl. Diagnostic Trouble Code), bet taip pat nuskaityti duomenis realiu laiku 2 režimais. Galima pasirinkti iš 4 kalbų (anglų, vokičių, prancūzų, ispanų). Galima daryti atnaujinimus internetu tam, kad turėtumėte naujausių automobilių duomenis. TINKA VISIEMS automobiliams, kurie turi OBD2 jungtį. 

Greitos funkcijos
- Nuskaityti ir ištrinti klaidu kodus
- Peržiūrėti duomenų statistiką
- Reali laiku nuskaityti duomenis (pilnas arba personalizuotas duomenu sąrašas) ir pateikti juos skaičiais arba atvaizduoti grafiškai.
- Specialūs testai (O2 testas, multifunkcinių indikatorinių lempučių pateikimas (MIL testas), automobilio informacija).

Launch CReader V yra naujausias diagnostikos prietaisas skirtas tiek autoservisų meistrams, tiek automobilių savininkams kurie patys nori prižiūrėti savo automobilį, bet nenori investuoti į brangius automobilių kompiuterinės diagnostikos prietaisus. Prietaisas yra suprojektuotas ir skirtas dirbti tik su OBD II diagnostikos standartu suderinamais automobiliais. CRead V labai paprastas naudoti ir nereikalauja specialių žinių automobilių diagnostikos ar elektronikos srityse.

Atnaujinimai iš oficialaus gamintojo puslapio. ANGLU+RUSŲ kalba.


KAINA tik 275lt / 79Eur

--------> Užsakyti <-------

 


Dabar lankosi

Mes turime 7 svečius online

Mus aplankė

Faceebook


bottom

Diagnostikos įranga automobiliams www.vagcom.gan.lt. Valid XHTML and CSS.