Akcija!

HEX V2 VCDS 20.4V

79.00 44.00

Dalintis

Aprašymas

HEX-V2 VCDS VAGCOM VAG – Diagnostikos įranga skirta VAG grupės (AUDI, VW, SKODA, SEAT) automobiliams nuo 1996 iki 2020m laikotarpio. Įrenginys palaiko naujausia galima versija VAGCOM 20.4V (Neribotas prisijungimo skaičius pagal automobilio VIN kodą) tai reiškia galėsite dirbti su tiek kiek norite automobilių. Atliksite pilna automobilio diagnozę, skaitysite ir trinsite DTCs klaidų kodus, valdymo blokų analizavimas ir skanavimas, automobilio parametru stebėjimas realiu laiku, programavimas, adaptacijos ir dar daug kitų funkcijų.

 

Funkcijos

 

Gedimų kodų skaitymas ir trynimas

Valdymo blokų identifikavimo parametrų nuskaitymas

Parametrų analizė realiam laike bei grafinis atvaizdavimas

Automobilio komponentų aktyvacija

Kodavimas

Adaptacijos

Serviso parametrų keitimas

Automatinė valdymo blokų paieška

Baziniai nustatymai

Ir kt.

Funkcijos yra atliekamos netik dyzelinio ar benzininio variklio valdymo bloke, bet ir tokiuose moduliuose, kaip: automatinė pavarų dėžė, stabdžių atiblokavimo sistema (ABS), stabilumo kontrolės sistema (ESP), klimato kontrolė, centrinis elektros paketas, oro pagalvės, vairo stiprintuvas, prietaisų skydelis, centrinis užraktas, imobilizatorius, navigacija, radijas, daugiafunkcinis monitorius, ksenoninių žibintai, CAN tinklas, ir kt.

 

Yra pilnai suderinama su visais VW / Audi / Seat / Škoda modeliais iki šių metų, įskaitant ir modelius, naudojančius CAN ir UDS/ODX protokolus.

 

Turi daugiau negu 20000 gedimų kodų duomenų bazę.

Gali naudoti naujus 7 skaitmenų PIN/SKC kodus, kad suderinti naujus raktus visiems imobilizatoriams, kurie yra įrengti VW / AUDI / Seat / Škoda modeliuose.

Leidžia Jums žiūrėti, įrašinėti, vaizduoti diagramoje 3 matuojamų blokų grupes vienu metu.

Turi priėjimą prie visų valdymo elementų, kurie reikalauja firmos VAG režimo, veikiančio pagal KWP-2000 protokolus (2001+ Teves Mk.60 ABS, daug 2002+ modulių), KWP6000 (CAN) ir KWP7000 (UDS).

 

Gali grafiškai pavaizduoti TDI variklių kritinę uždegimo laiko informaciją

NEBIJO INTERNETO

 

Pateikiamas su programine įranga ir klaidu sarašu rusų/anglų kalba.
Garantija!
Akcijinė kaina galioja TIK šį mėnesį.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.